Nawigacja
Newsletter
Podaj swój adres email, a otrzymasz informacje o nowych ofertach
Linki
Startujemy!
14-06-2010 11:40

Do Państwa dyspozycji zostało oddane menu, które jest dostępne po lewej stronie ekranu. W rozwijanym dziale „Zainwestuj w Wejherowie” znajduję się podstawowe informacje, dot. m.in. położenia Wejherowa, wybranych danych statystycznych oraz wskazówek dla początkujących inwestorów.

Dział „Oferta inwestycyjna” został podzielony tematycznie. Każda z naszych ofert została oznaczona odpowiednim kolorem tak aby poruszanie po menu stało się łatwiejsze:

  • dla rodziny: kolor zielony,
  • dla firmy: kolor jasny niebieski,
  • dla dewelopera: kolor granatowy,
  • do wynajęcia: kolor pomarańczowy.

Po kliknięciu na jedną z w/w opcji załaduje się multimedialna mapa Wejherowa z aktywnymi, mrugającymi punktami. Wystarczy kliknąć na jeden z nich aby otrzymać kompleksową informację o danej nieruchomości:

  • karta terenu: wszystkie niezbędne informacje dot. m.in. nr ewidencyjnego i KW, obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i najbliższego otoczenia działki,
  • multimedia: aktualne zdjęcia oraz promocyjny materiał video,
  • pliki do pobrania: m.in. aktualne ogłoszenie przetargowe, wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, mapa ewidencyjna działki; materiały przygotowane do bezpośredniego zapisu na dysk.

W dziale „Mapa miasta” mają Państwo do wyboru dwie opcje, które pomogą w zlokalizowaniu punktu lub ulicy w graniach Wejherowa.

Tymczasowo niedostępny jest dział „Plan zagospodarowania przestrzennego”. Jednak w najbliższym czasie zostaną ukończone również prace nad tą częścią strony.

Jesteśmy otwarci na wszystkie uwagi i sugestie, które mogą poprawić funkcjonowanie naszej strony. Każda podpowiedź jest dla nas cenna. Zapraszamy do częstych odwiedzin witryny.
Mieszkaj i inwestuj w Wejherowie!

Kontakt:
Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Urbanistyki
Urząd Miejski w Wejherowie
58-677-71-47
e – mail: nieruchomosci@wejherowo.pl